28.12.2014
W dniach 17-18 grudnia 2014 roku Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Centrum Operacji Specjalnych – Dowództwem Komponentu Wojsk Specjalnych zorganizował międzynarodową konferencję naukowo-szkoleniową "New Security Challenges and Their Influence on Leaders' Development and Education".
więcej o Międzynarodowa konferencja "New Security Challenges and Their Influence on Leaders' Development and Education"

Seminarium PTSM nt. sytuacji na Bliskim Wschodzie

13.12.2014
W czwartek 27 listopada 2014 roku w Librarii Collegium Maius UJ odbyło się seminarium dotyczące sytuacji na Bliskim Wschodnie. Zostało ono zorganizowane przez krakowski oddział Polskiego Towarzystwa Studiów Międzynarodowych oraz Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ. Spotkanie prowadził prof. Andrzej Mania, prorektor UJ ds. dydaktyki i przewodniczący krakowskiego oddziału PTSM.
więcej o Seminarium PTSM nt. sytuacji na Bliskim Wschodzie

Studentka INPiSM Mistrzynią Świata!

18.11.2014
Z niezmierną przyjemnością informujemy, że studentka INPiSM UJ Anna Lisowska zdobyła złoty medal mistrzostw świata w karate kyokushin! Zawody odbyły się w Tokio na początku listopada.
więcej o Studentka INPiSM Mistrzynią Świata!

12.11.2014
Przedstawiciele INPISM UJ wzięli udział, jako jedni z ekspertów, w projekcie „Barometr wyborczy. Wybory samorządowe 2014 w Małopolsce". Ich udział polegał na określeniu pozycji ideologicznych komitetów wyborczych biorących udział w zbliżających się wyborach samorządowych.
więcej o Udział przedstawicieli Instytutu w projekcie „Barometr wyborczy. Wybory samorządowe 2014 w Małopolsce"

Konferencja pt. „NATO: Crisis assessment and management"

03.11.2014
W dniach 15-17 października 2014 roku odbyła się połączona z warsztatami specjalistyczna konferencja pt. „NATO: Crisis assessment and management". Wydarzenie zostało zorganizowane przez Centrum Operacji Specjalnych - Dowództwo Komponentu Wojsk Specjalnych, Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ oraz Koło Naukowe Bezpieczeństwa Narodowego UJ.
więcej o Konferencja pt. „NATO: Crisis assessment and management"