„Uwarunkowania i doświadczenia integracji europejskiej Armenii"

05.05.2015
27 kwietnia w Państwowym Uniwersytecie w Erywaniu odbyła się konferencja „Geopolityczne dylematy. Uwarunkowania i perspektywy integracji europejskiej Armenii. W jej obradach udział wzięli naukowcy, przedstawiciele najważniejszych organizacji pozarządowych oraz think-tanków Armenii oraz delegacja Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o „Uwarunkowania i doświadczenia integracji europejskiej Armenii"

Pionierzy krakowskiej afrykanistyki: prof. Roman Stopa - konferencja naukowa

05.05.2015
Dyrektor INPiSM UJ dr hab. Robert Kłosowicz, prof. UJ, zaprasza na konferencję "Pionierzy krakowskiej afrykanistyki: prof. Roman Stopa". Konferencja zainauguruje działalność Jagiellońskiego Centrum Badań Afrykanistycznych, międzywydziałowej jednostki Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Pionierzy krakowskiej afrykanistyki: prof. Roman Stopa - konferencja naukowa

Praktyki na Forum w Krynicy - rekrutacja do 3 maja

25.04.2015
Serdecznie zapraszamy do udziału w praktykach studenckich podczas XXV Forum Ekonomicznego w Krynicy (8-10 września 2015) oraz związanego z nim VI Festiwalu Biegowego (11-13 września 2015).
więcej o Praktyki na Forum w Krynicy - rekrutacja do 3 maja

21.04.2015
15 kwietnia 2015 roku odbyło się drugie z cyklu „Spotkań na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych. Debaty". Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych był reprezentowany przez dra hab. Aleksandra Głogowskiego.
więcej o „Państwo Islamskie. Chwilowe zagrożenie czy stały czynnik destabilizacji regionu?" – druga debata WSMiP UJ

17.04.2015
13 kwietnia 2015 r. odbył się zorganizowany przez Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych UJ oraz Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ wykład dr. Łukasza Firmantego zatytułowany „Rola i znaczenie międzynarodowych misji obserwacyjnych w stosunkach międzynarodowych".
więcej o Wykład: Rola i znaczenie międzynarodowych misji obserwacyjnych w stosunkach międzynarodowych