Międzynarodowe Stypendium Parlamentarne w Berlinie

15.05.2014
Ambasada RFN w Warszawie organizuje nabór uczestników z Polski do udziału w prestiżowym programie praktyk w Niemieckim Bundestagu. Termin składania podań upływa w dniu 30.06.2014
więcej o Międzynarodowe Stypendium Parlamentarne w Berlinie

Seminarium "Weimar: polityka – prawo – filozofia"

16.05.2014
Katedra Filozofii Polityki INPiSM UJ zaprasza na spotkanie w ramach seminarium „Weimar: polityka / prawo / filozofia" poświęcone polskiemu wydaniu "Nauki o konstytucji" Carla Schmitta.
więcej o Seminarium "Weimar: polityka – prawo – filozofia"

04.06.2014
Uprzejmie informujemy, że wychodząc naprzeciw zgłaszanej przez studentów inicjatywie, 7 czerwca 2014 r. zorganizowany zostanie II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ.
więcej o II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych

Wakacyjne Staże Studenckie w BBN

17.04.2014
Biuro Bezpieczeństwa Narodowego już po raz siódmy organizuje projekt Wakacyjnych Staży Studenckich (WSS). Termin przesyłania zgłoszeń aplikacji upływa 23 kwietnia 2014 r.
więcej o Wakacyjne Staże Studenckie w BBN

„Zapobieganie konfliktowi w Rogu Afryki"

14.04.2014
Sekcja Afrykańska KSSM UJ oraz Koło Konstytucjonalistów UJ serdecznie zapraszają zainteresowanych studentów na symulację negocjacji pt. „Zapobieganie konfliktowi w Rogu Afryki". Gościem specjalnym czuwającym nad przebiegiem naszych negocjacji będzie dr Michał Matyasik.
więcej o „Zapobieganie konfliktowi w Rogu Afryki"