„Zapobieganie konfliktowi w Rogu Afryki"

Termin: 15.04.2014
Miejsce: ul. Piłsudskiego 13, s. 7
Organizator: Sekcja Afrykańska KSSM UJ oraz Koło Konstytucjonalistów UJ

Sekcja Afrykańska KSSM UJ oraz Koło Konstytucjonalistów UJ serdecznie zapraszają zainteresowanych studentów na symulację negocjacji pt. „Zapobieganie konfliktowi w Rogu Afryki". Tematyka spotkania dotyczyć będzie konfliktu granicznego między Etiopią a Erytreą. Celem gry będzie próba wypracowania strategii, która powstrzyma rozlanie się konfliktu na inne państwa regionu. Studenci zostaną podzieleni na grupy, z których każda będzie reprezentować interesy najbardziej zainteresowanych sytuacją krajów (Somalii, Sudanu, Dżibuti, Kenii).

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 15 kwietnia 2014 r. o godzinie 18.00 w Sali nr 7, budynku przy ul. Piłsudskiego 13. Gościem specjalnym czuwającym nad przebiegiem naszych negocjacji będzie dr Michał Matyasik.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenia na adres kolo.konstytucjonalistow@gmail.com lub marta.antosz@uj.edu.pl.

Zapraszamy!

Data opublikowania: 14.04.2014