Wykłady otwarte Prof. Wichrena Buzowa

31.03.2014
Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych zaprasza na wykłady otwarte Prof. Wichrena Buzowa z Uniwersytetu w Wielkim Tyrnowie
więcej o Wykłady otwarte Prof. Wichrena Buzowa

Spotkanie "Rola i miejsce Agencji Wywiadu w systemie państwa"

30.03.2014
Sekcja Karier UJ oraz Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych zapraszają na spotkanie "Rola i miejsce Agencji Wywiadu w systemie państwa", dotyczące m.in. możliwości zatrudnienia i rozwoju zawodowego w AW.
więcej o Spotkanie "Rola i miejsce Agencji Wywiadu w systemie państwa"

Doktoranckie warsztaty metodologiczno-dydaktyczne

27.04.2014
Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ zaprasza na "Doktoranckie warsztaty metodologiczo-dydaktyczne"
więcej o Doktoranckie warsztaty metodologiczno-dydaktyczne

Wykład otwarty prof. Mohameda Alego Ben Ziny

22.03.2014
Katedra Teorii i Strategii Stosunków Międzynarodowych INPiSM UJ zaprasza na wykład otwarty prof. Mohameda Alego Ben Ziny, Prodziekana Wydziału Studiów Humanistycznych i Społecznych Uniwersytetu w Tunisie, pt. "Révolution et Rationalité: à la recherche d'un modèle explicatif de la révolte des jeunes tunisiens".
więcej o Wykład otwarty prof. Mohameda Alego Ben Ziny

Konferencja "Po co nam Parlament Europejski?"

22.03.2014
Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych serdecznie zapraszają na ogólnopolską konferencję pod tytułem Po co nam Parlament Europejski?, która odbędzie się dnia 27 marca 2014 r. w Sali Wystawowej A Auditorium Maximum przy ul. Krupniczej 33 w Krakowie.
więcej o Konferencja "Po co nam Parlament Europejski?"