18.03.2014
więcej o Konkurs Komisji Europejskiej na temat rozszerzenia Unii Europejskiej o kolejne państwa

Debata "Granica polsko-ukraińska – nowy mur berliński czy okno na Europę?"

18.03.2014
Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego ma zaszczyt zaprosić na debatę Granica polsko - ukraińska – nowy mur berliński czy okno na Europę?
więcej o Debata "Granica polsko-ukraińska – nowy mur berliński czy okno na Europę?"

Rekrutacja do 13. Letniej Szkoły Wyszehradzkiej

11.03.2014
od 29 czerwca do 13 lipca 2014 roku w Krakowie już po raz trzynasty odbywała się będzie Letnia Szkoła Wyszehradzka – wyjątkowe spotkanie młodych czeskich, węgierskich, polskich i słowackich studentów, doktorantów, absolwentów, jak również ich rówieśników z innych krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Do końca marca trwa proces składania aplikacji.
więcej o Rekrutacja do 13. Letniej Szkoły Wyszehradzkiej

Afrykański seans filmowy

11.03.2014
Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ wraz z Kołem Studentów Stosunków Międzynarodowych UJ oraz Instytutem Francuskim w Krakowie zapraszają na "Afrykański seans filmowy"