24.03.2013
Konferencja „Naturalnie neutralna. Polityka zagraniczna Konfederacji Szwajcarskiej" – zorganizowana 7 marca 2013 r. przez Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego – stanowiła jeden z elementów projektu badawczego o tym samym tytule
więcej o Konferencja naukowa „Naturalnie neutralna. Polityka zagraniczna Konfederacji Szwajcarskiej"

12.03.2013
więcej o Student Naszego Instytutu Michael Łyczek laureatem głównej nagrody w III edycji Konkursu dla Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka

16.04.2013
W piątek, 8 marca 2013 r. w siedzibie Dowództwa Wojsk Specjalnych w Krakowie pomiędzy Uniwersytetem Jagiellońskim a DWS zawarte zostało bilateralne porozumienie dotyczące współpracy przy organizacji międzynarodowej konferencji naukowej zatytułowanej: Beyond Neptun Spear - Special Operations Forces (SOF) versus postmodern international security threats", która odbędzie się w UJ w dniach 24 - 25 maja b.r.
więcej o Porozumienie dotyczące współpracy przy organizacji międzynarodowej konferencji naukowej zatytułowanej: "Beyond Neptun Spear - Special Operations Forces (SOF) versus postmodern international security threats"

05.03.2013
Konferencja „Naturalnie neutralna. Polityka zagraniczna Konfederacji Szwajcarskiej" skierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych zagadnieniami dotyczącymi Szwajcarii, a w szerszym ujęciu także stosunków międzynarodowych oraz systemów politycznych. Dyskusja będzie oscylowała wokół tematu neutralności państwa szwajcarskiego i jego polityki zagranicznej, widzianej z perspektywy gospodarki, kultury, czy organizacji międzynarodowych.

15.02.2013
Mamy przyjemność zakomunikować, że dr hab. Artur Gruszczak został członkiem Komitetu Doradczego (Conseil d'orientation) międzynarodowego stowarzyszenia „Observatoire des think tanks", działającego od 2006 r. w Paryżu.
więcej o Dr hab. Artur Gruszczak członkiem Komitetu Doradczego Obserwatorium Think Tanków z siedzibą w Paryżu