III Kongres Praw Człowieka

16.12.2012
Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ ma zaszczyt zaprosić na III Kongres Praw Człowieka - "Third International Conference on Human Rights Education. Promoting Change in Times of Transition and Crisis".
więcej o III Kongres Praw Człowieka

Politologia w INPiSM nagrodzona w konkursie ministerstwa

15.02.2013
Pod koniec listopada Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło wyniki w konkursie, w którym „politologia" prowadzona w INPiSM została jednym z wyróżnionych kierunków studiów. Rozmowa z Dyrektorem ds. dydaktycznych dr Pawłem Ścigajem.
więcej o Politologia w INPiSM nagrodzona w konkursie ministerstwa

VI Akademia Politologiczna "Polityka a wojna"

14.12.2012
Koło Nauk Politycznych UJ ma przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w VI Akademii Politologicznej pt. „Polityka a wojna", konferencji studencko-doktoranckiej, która odbędzie się w Krakowie, 6-7 grudnia 2012 r. (czwartek-piątek).
więcej o VI Akademia Politologiczna "Polityka a wojna"

"Media a polityka - między informacją i kreacją"

14.12.2012
Serdecznie zapraszamy na konferencję "Media a polityka - między informacją i kreacją", organizowaną przez Zakład Dziennikarstwa INPiSM w dniach 13 i 14 listopada.
więcej o "Media a polityka - między informacją i kreacją"

promocje-dr-2012

13.02.2013