Porozumienie dotyczące współpracy przy organizacji międzynarodowej konferencji naukowej zatytułowanej: "Beyond Neptun Spear - Special Operations Forces (SOF) versus postmodern international security threats"

W piątek, 8 marca 2013 r. w siedzibie Dowództwa Wojsk Specjalnych w Krakowie pomiędzy Uniwersytetem Jagiellońskim a DWS zawarte zostało bilateralne porozumienie dotyczące współpracy przy organizacji międzynarodowej konferencji naukowej zatytułowanej: Beyond Neptun Spear - Special Operations Forces (SOF) versus postmodern international security threats", która odbędzie się w UJ w dniach 24 - 25 maja b.r.

Strony reprezentowane były odpowiednio przez: Dziekana Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ, prof. dr. hab. Bogdana Szlachtę oraz dowódcę sił specjalnych, gen. bryg. Piotra Patalonga.

Data publikacji: 10.03.2013
Osoba publikująca: Mateusz Kolaszyński