26.02.2013
więcej o Prof. dr hab. Grzegorz Mazur w Radzie Programowej "Biuletynu Informacyjnego Studium Polski Podziemnej" w Londynie

Konferencja na temat Ameryki Łacińskiej, Kraków 14.01.2013 r.

20.01.2013
Konferencja „Ameryka Łacińska w stosunkach międzynarodowych" zorganizowana 14 stycznia 2013 r. przez Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych UJ oraz Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ – to pierwsza na Uniwersytecie Jagiellońskim inicjatywa naukowa, której celem było zarysowanie roli Ameryki Łacińskiej we współczesnych stosunkach międzynarodowych.
więcej o Konferencja na temat Ameryki Łacińskiej, Kraków 14.01.2013 r.

dr hab. Krzysztof Szczerski redaktorem dwumiesięcznika Arcana

20.01.2013
Informujemy, że od stycznia br. dr hab. Krzysztof Szczerski z Katedry Współczesnych Systemów Politycznych naszego Instytutu jest redaktorem naczelnym dwumiesięcznika "Arcana".
więcej o dr hab. Krzysztof Szczerski redaktorem dwumiesięcznika Arcana

Konferencja naukowa "Ameryka Łacińska w stosunkach międzynarodowych"

08.01.2013
Konferencja naukowa "Ameryka Łacińska w stosunkach międzynarodowych" to wydarzenie do wzięcia udziału w którym zaproszeni są wszyscy zainteresowani problematyką latynoamerykańską, ale też szeroko pojętymi stosunkami międzynarodowymi, ekonomią czy polityką. Uczestnikami konferencji będą pracownicy naukowi reprezentujący czołowe polskie ośrodki badawcze oraz studenci zainteresowani Ameryką Łacińską.
więcej o Konferencja naukowa "Ameryka Łacińska w stosunkach międzynarodowych"

„Media a polityka - między informacją i kreacją", Kraków 13-14.11.2012 r.

16.12.2012
Zorganizowana przez Zakład Dziennikarstwa INPiSM UJ konferencja naukowa zgromadziła znakomite grono badaczy mediów i komunikacji politycznej, reprezentujących uznane ośrodki naukowe z całego kraju. Dwudniowe obrady odbywały się m.in. w salach Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o „Media a polityka - między informacją i kreacją", Kraków 13-14.11.2012 r.