Wizyta studentów i pracowników z Uniwersytetu w Debreczynie (Węgry)

23.04.2013
więcej o Wizyta studentów i pracowników z Uniwersytetu w Debreczynie (Węgry)

22.04.2013
Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ, Koło Naukowe Bezpieczeństwa Narodowego UJ oraz Sekcja Wojskowości i Konfliktów Zbrojnych KNBN UJ zapraszają na seminarium pt. „Rola bezzałogowych aparatów latających we współczesnej polityce bezpieczeństwa". W spotkaniu wezmą udział: dr hab. Artur Gruszczak (INPiSM UJ), dr Marcin Marcinko (Zakład Prawa Międzynarodowego Publicznego WPiA UJ) i ppłk Grzegorz Putyra (Dowództwo Wojsk Specjalnych)
więcej o Seminarium pt. „Rola bezzałogowych aparatów latających we współczesnej polityce bezpieczeństwa"

Debata: "Dehumanizacja wojny? Analiza zjawiska"

19.04.2013
Koło Nauk Politycznych UJ oraz Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ zapraszają na debatę pt. "Dehumanizacja wojny? Analiza zjawiska".
więcej o Debata: "Dehumanizacja wojny? Analiza zjawiska"

09.04.2013
Dr Monagham, która jest gościem naszego Instytutu, wygłosi wykład otwarty, na który zapraszamy wszystkich pracowników, studentów i doktorantów zainteresowanych funkcjonowaniem społeczeństwa obywatelskiego na poziomie Unii Europejskiej i formami obywatelskiego zaangażowania na poziomie europejskim.
więcej o Wykład gościnny Dr Elizabeth Monaghan (University of Hull, UK) 'Participation, democracy and the European Citizens' Initiative'

25.03.2013
Zespół Ekspertów Klubu Jagiellońskiego serdecznie zaprasza na spotkanie otwarte z prof. Antonim Dudkiem pt. "Dominacja PO-PiSu - Dryf czy regres polskiej polityki?", które koncentrować się będzie na ocenie polskiej polityki w okresie dominacji PO i PiS w kontekście całej historii III RP. Punktem wyjścia do dyskusji będzie najnowsza książka prof. Dudka "Historia polityczna 1989-2012".
więcej o Spotkanie otwarte z prof. Antonim Dudkiem "Dominacja PO-PiSu - Dryf czy regres polskiej polityki?"