16.03.2013
Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ, Koło Naukowe Bezpieczeństwa Narodowego UJ oraz Koło Naukowe Amerykanistyki UJ i Bliskowschodnie Koło Naukowe UJ zapraszają wszystkich zainteresowanych na debatę pt. "10-lecie operacji Iraqi Freedom. Ocena polskiego zaangażowania w Iraku". Spotkanie odbędzie się 20 marca 2013. Dokładnie tego dnia będzie miała miejsce dziesiąta rocznica wkroczenia wojsk sojuszniczych do Iraku.
więcej o Debata pt. "10-lecie operacji Iraqi Freedom. Ocena polskiego zaangażowania w Iraku"

25.03.2013
więcej o Seminarium pt. "Rywalizacja czy integracja: Kierunki rozwoju Azji i Pacyfiku w początkach XXI wieku"

16.03.2013
Uprzejmie informujemy, że w dniach 1-26 marca 2013 roku można składać w dziekanacie WSMiP (Collegium Novum, ul. Gołębia 24, pok. 43) wnioski o przyznanie dotacji dla młodych pracowników naukowych do 35. roku życia.
więcej o Nabór wniosków o przyznanie dotacji dla młodych pracowników naukowych do 35. roku życia

09.03.2013
Prezes Oddziału Krakowskiego Polskiego Towarzystwa Nauk Politycznych Pan Prof. dr hab. Jan W. Tkaczyński zaprasza na wykład Pana prof. dra hab. Marka Bankowicza pt. "Prezydentury Václava Havla i Václava Klausa (polityczna analiza porównawcza)"
więcej o Wykład Pana prof. dra hab. Marka Bankowicza pt. "Prezydentury Václava Havla i Václava Klausa (polityczna analiza porównawcza)"

Targi Kariery UJ

08.03.2013
Krakowskie Targi Kariery na UJ są dla firm doskonałą okazją do zarówno kształtowania atrakcyjnej marki pracodawcy wśród krakowskiej społeczności studentów i absolwentów, jak również do poznania oczekiwań i potrzeb młodych ludzi od idealnego pracodawcy. Studenci i absolwenci zaś mają unikalną okazję do spotkania pracodawcy twarzą w twarz, do poznania wymagań i oczekiwań pracodawcy wobec kandydatów, wreszcie do zadania każdego pytania osobom pracującym w danej organizacji.
więcej o Targi Kariery UJ