19.06.2013
Oferta skierowana jest zarówno dla studentów polskich jak i zagranicznych. W trakcie praktyk studenci mają niepowtarzalną okazję zapoznania się z działalnością think-tanku w zakresie prowadzenia badań, ale także jego działalności organizacyjnej.
więcej o Polski Instytut Spraw Międzynarodowych w Warszawie ogłasza nabór na 4 miejsca dla stażystów od jesieni.

15.06.2013
Informujemy, że 18 czerwca 2013 r. (wtorek) odbędą się warsztaty dla naukowców i studentów na temat profesjonalnego przygotowania prac naukowych. Warsztaty poprowadzi pani Joanna Lewczuk, redaktor wydawnictwa Elsevier.
więcej o Warsztaty dla naukowców i studentów na temat profesjonalnego przygotowania prac naukowych

Ogólnopolski Zjazd Internacjologów Studentów (OZIS)

04.06.2013
Po raz szósty w historii, a po raz drugi w Krakowie, młodzi naukowcy, pasjonaci stosunków międzynarodowych spotkają się na Ogólnopolskim Zjeździe Internacjologów Studentów (OZIS) – organizowanym przez Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Podczas tegorocznej edycji, która odbędzie się w dniach 6-8 czerwca, będzie można usłyszeć aż 79 prelekcji wygłoszonych przez studentów z 14 polskich uczelni.
więcej o Ogólnopolski Zjazd Internacjologów Studentów (OZIS)

VI spotkanie rocznego polsko-francuskiego seminarium dyskusyjnego

02.06.2013
Instytut Historii UJ, Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ oraz Instytut Francuski w Krakowie zapraszają na VI spotkanie rocznego polsko-francuskiego seminarium dyskusyjnego termin: 6 czerwca 2013 r. (czwartek), godz. 17.30 miejsce: Instytut Historii UJ, ul. Gołębia 13, sala 111 (I piętro)
więcej o VI spotkanie rocznego polsko-francuskiego seminarium dyskusyjnego

Cykl wykładów afrykanistycznych 27 maja - 11 czerwca 2013 r.

24.05.2013
W dniach 27-29 maja Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ organizuje cykl wykładów, związanych ze współczesnymi problemami kontynentu afrykańskiego. Wykłady poprowadzą wybitni afrykaniści: prof. Kay Mathews z Uniwersytetu w Addis Abebie w Etiopii oraz dr Krzysztof Trzciński z Uniwersytetu Warszawskiego
więcej o Cykl wykładów afrykanistycznych 27 maja - 11 czerwca 2013 r.