11.11.2013
Informujemy, że do dnia 20 grudnia 2013 r. studenci, doktoranci i pracownicy UJ mogą aplikować o stypendia ERANET-MUNDUS na wyjazdy w celach naukowych i edukacyjnych do rosyjskich uczelni partnerskich.
więcej o Konkurs w ramach projektów ERANET-MUNDUS i ERANET PLUS na wyjazdy do uczelni partnerskich w Rosji

Spotkanie doktorantów WSMiP UJ

06.11.2013
Przedstawiciele doktorantów w Radzie Wydziału SMiP zapraszają wszystkich doktorantów na spotkanie, na którym omawiane będą kwestie związane ze stypendiami dla doktorantów (przede wszystkim problem łączenia stypendium doktoranckiego i stypendium w ramach programu SET).
więcej o Spotkanie doktorantów WSMiP UJ

Weimar: polityka – prawo – filozofia

06.11.2013
Katedra Filozofii Polityki Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na interdyscyplinarne seminarium pt. Weimar / polityka- prawo-filozofia.
więcej o Weimar: polityka – prawo – filozofia

23.10.2013
Redakcja portalu informacji europejskiej AurActiv.pl i Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce zaprasza wszystkich studentów i doktorantów do udziału w konkursie na najlepsze wydarzenie na temat „Europejski Rok Obywateli z Team Europe".
więcej o Konkurs EurActiv.pl i Komisji Europejskiej na temat Europejskiego Roku Obywateli i Team Europe

Szkoła Letnia Metod Badawczych Nauk Społecznych pod patronatem IPSA

08.07.2013
The IPSA-METU Summer School for Social Science Research Methods runs from September 9 to 20, 2013. The Summer School is presented by the Graduate School of Social Sciences at Middle East Technical University (METU) in collaboration with the International Political Science Association (IPSA).
więcej o Szkoła Letnia Metod Badawczych Nauk Społecznych pod patronatem IPSA