Wykład otwarty dr. Olafa Osicy, dyrektora Ośrodka Studiów Wschodnich

09.03.2014
Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ zaprasza na wykład dr. Olafa Osicy, dyrektora Ośrodka Studiów Wschodnich pt. „Jak wybuchają kryzysy międzynarodowe? Przypadek Ukrainy". Wykład odbędzie się w dniu 11 marca br. (wtorek) o godz. 12.00 w Sali Wystawowej B Auditorium Maximum (ul. Krupnicza 33)
więcej o Wykład otwarty dr. Olafa Osicy, dyrektora Ośrodka Studiów Wschodnich

Seminarium z prof. Paulem Jacksonem (Uniwersytet w Birmingham)

07.03.2014
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na seminarium dyskusyjne prowadzone przez prof. Paula Jacksona – wysokiej klasy eksperta w zakresie studiów nad bezpieczeństwem, rozwojem i Afryką Subsaharyjską.
więcej o Seminarium z prof. Paulem Jacksonem (Uniwersytet w Birmingham)

Wykład otwarty prof. Noureddine Kridisa

24.02.2014
Katedra Teorii i Strategii Stosunków Międzynarodowych zaprasza na wykład otwarty prof. Noureddine Kridisa, Dziekana Wydziału Studiów Humanistycznych i Społecznych Uniwersytetu w Tunisie, pt. "PENSER LA REVOLUTION EN TUNISIE DEUX ANS APRES".
więcej o Wykład otwarty prof. Noureddine Kridisa

Seminarium "Weimar: polityka – prawo – filozofia"

23.02.2014
Katedra Filozofii Polityki INPiSM UJ zaprasza na kolejne seminarium z cyku „Weimar: polityka / prawo / filozofia", które odbędzie się 25 lutego (wtorek) o godz. 18:15
więcej o Seminarium "Weimar: polityka – prawo – filozofia"

Rusza projekt "Politolog w banku"

18.03.2014
Alior Bank SA i Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego wspólnie organizują serię wykładów "Politolog w Banku - projekt dla Studentów".
więcej o Rusza projekt "Politolog w banku"