20.10.2014
Serdecznie zapraszamy wszystkich wykładowców i studentów na wykład gościnny, który wygłosi prof. Archie Brown z Uniwersytetu Oxfordzkiego, przyjeżdżający do Krakowa na zaproszenie dr hab. Doroty Pietrzyk-Reeves.
więcej o Wykład otwarty: Professor Archie Brown (Oxford) "Political Leadership in the Post-War Era: A Comparison and Evaluation"

07.10.2014
Dyrekcja i Rada Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszają do wzięcia udziału w uroczystej inauguracji roku akademickiego 2014/2015.
więcej o Inauguracja roku akademickiego w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ

Konferencja "NATO crisis assessment and management"

06.10.2014
Centrum Operacji Specjalnych–DKWS, INPiSM UJ oraz KNBN UJ mają przyjemność zaprosić na konferencję pt. „NATO crisis assessment and management", która odbędzie się w dniu 15 października w Auditorium Maximum UJ.
więcej o Konferencja "NATO crisis assessment and management"

24.10.2014
W dniach 12-23 listopada INPiSM będzie gościł dr Ilonę Baumane z University of Latvia, która poprowadzi 16-godziny kurs i warsztaty: Innovation management and business idea development: Theory, methodology and practice.
więcej o Zaproszenie na kurs dr Ilony Baumane "Innovation management and business idea development: Theory, methodology and practice"

Inauguracja 651. roku akademickiego w Uniwersytecie Jagiellońskim

06.10.2014
Zgodnie z tradycją inaugurację poprzedzi msza św w Kolegiacie św. Anny (godz. 9.00). Po nabożeństwie, o godz. 10.20, z Collegium Maius UJ wyruszy orszak profesorów w togach, który zatrzyma się przy Collegium Novum. Tutaj władze Uniwersytetu Jagiellońskiego złożą kwiaty pod Dębem Wolności, a następnie odsłonią tablicę pamiątkową króla Władysława Jagiełły.
więcej o Inauguracja 651. roku akademickiego w Uniwersytecie Jagiellońskim