Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wydarzenia

Mechanizmy finansowania badań naukowych w Polsce - czat z Przewodniczącym Rady NCN prof. dr. hab. Michałem Karońskim

18.01.2013
Biorąc pod uwagę olbrzymie zainteresowanie tematyką seminariów „Mechanizmy finansowania badań młodych naukowców w Polsce" Rada Młodych Naukowców we współpracy z Narodowym Centrum Nauki zaprasza na czat z Prof. dr hab. Michałem Karońskim, Przewodniczącym Rady NCN. Podczas czatu Pan Profesor będzie odpowiadał na pytania związane z aktualnymi programami oferowanymi przez NCN.
więcej o Mechanizmy finansowania badań naukowych w Polsce - czat z Przewodniczącym Rady NCN prof. dr. hab. Michałem Karońskim

Ogólnopolski konkurs dla absolwentów studiów licencjackich i magisterskich Edycja 2012/2013

21.10.2013
Szef Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego ogłasza konkurs na najlepszą pracę licencjacką/magisterską z dziedziny bezpieczeństwa wewnętrznego państwa. Celem konkursu jest promocja i upowszechnianie problematyki bezpieczeństwa wewnętrznego państwa wśród młodzieży i kadry akademickiej, zwiększenie świadomości społecznej w tym zakresie oraz profilaktyka i edukacja na rzecz bezpieczeństwa wewnętrznego państwa i jego porządku konstytucyjnego.
więcej o Ogólnopolski konkurs dla absolwentów studiów licencjackich i magisterskich Edycja 2012/2013

II spotkanie rocznego polsko-francuskiego seminarium dyskusyjnego

18.01.2013
Instytut Historii UJ, Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ oraz Instytut Francuski w Krakowie zapraszają na II spotkanie rocznego polsko-francuskiego seminarium dyskusyjnego pod patronatem honorowym Konsula Generalnego Republiki Francuskiej w Krakowie M. Alexis Chahtahtinsky.
więcej o II spotkanie rocznego polsko-francuskiego seminarium dyskusyjnego

Ogólnopolski projekt „Mechanizmy finansowania badań młodych naukowców w Polsce"

18.01.2013
więcej o Ogólnopolski projekt „Mechanizmy finansowania badań młodych naukowców w Polsce"