03.12.2015
Serdecznie zapraszamy na wykład jednego z najbardziej wpływowych teoretyków stosunków międzynarodowych w świecie prof. Johna Mearsheimera z University of Chicago.
więcej o "Why the West – not Putin – Is Responsible for the Ukraine Crisis" – wykład prof. Johna Mearsheimera

03.12.2015
Zapraszamy na organizowane przez PTSM oraz INPiSM seminarium poświęcone polityce USA wobec Bliskiego Wschodu, na którym wykład "U.S. Middle East Policy: One Disaster after Another" wygłosi prof. John Mearsheimer.
więcej o "U.S. Middle East Policy: One Disaster after Another" – wykład prof. Johna Mearsheimera

International Policy of South Africa - wykład JE Ambasadora RPA

23.11.2015
Zapraszamy na wykład JE Ambasadora Republiki Południowej Afryki w Polsce Pana Simona Jabulani Ntombela. Spotkanie odbędzie się e w ramach cyklu Jagiellońskie Spotkania Dyplomatyczne.
więcej o International Policy of South Africa - wykład JE Ambasadora RPA

Wykłady dr Gabi Hesselbein

20.11.2015
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na dwa wykłady otwarte, które poprowadzi dr Gabi Hesselbein, ekspert w zakresie problematyki rozwojowej i afrykańskiej.
więcej o Wykłady dr Gabi Hesselbein

Debata "Nauki o kulturach jako kulturoznawstwo"

15.11.2015
Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych zaprasza na listopadową debatę z cyklu Spotkania na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych: "Nauki o kulturach jako kulturoznawstwo".
więcej o Debata "Nauki o kulturach jako kulturoznawstwo"