"Why the West – not Putin – Is Responsible for the Ukraine Crisis" – wykład prof. Johna Mearsheimera

Termin: 09.12.2015
Miejsce: Aula Główna Collegium Novum UJ
Organizator: Polskie Towarzystwo Studiów Międzynarodowych
Kontakt: julianlaufs@gmail.com

Serdecznie zapraszamy na wykład jednego z najbardziej wpływowych teoretyków stosunków międzynarodowych w świecie prof. Johna Mearsheimera z University of Chicago.

Spotkanie otworzy prof. dr. hab. Andrzej Mania, przewodniczący krakowskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Studiów Międzynarodowych oraz wiceprzewodniczący Zarządu Głównego PTSM.

Prof. Mearsheimer wygłosi wykład pt. "Why the West – not Putin – Is Responsible for the Ukraine Crisis".

Wydarzenie to odbędzie się 9 grudnia (środa) o godz. 11.00 w Auli Głównej Collegium Novum UJ (ul. Gołębia 24).

Całość spotkania odbędzie się w języku angielskim.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o potwierdzenie przybycia poprzez wypełnienie formularza lub wysłanie wiadomości do Pana Julian Laufsa: julianlaufs@gmail.com

Wykład jest organizowany przez Polskie Towarzystwo Studiów Międzynarodowych. Współorganizatorem wydarzenia jest Association of International and Area Studies of Jagiellonian University (Koło Studiów Międzynarodowych i Regionalnych Uniwersytetu Jagiellońskiego).

Data opublikowania: 03.12.2015
Osoba publikująca: Dariusz Stolicki