Debata "Europejska polityka wielokulturowości"

11.03.2016
Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych zaprasza na kolejną debatę z cyklu Spotkania na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych: "Europejska polityka wielokulturowości".
więcej o Debata "Europejska polityka wielokulturowości"

Wykłady gościnne prof. Wichrena Buzowa

25.02.2016
Katedra Historii Współczesnej INPISM UJ ma zaszczyt zaprosić Państwa na wykłady gościnne prof. Wichrena Buzowa, bułgarskiego eksperta ds. kwestii bezpieczeństwa w regionie Bałkanów
więcej o Wykłady gościnne prof. Wichrena Buzowa

11.01.2016
Zakład Bezpieczeństwa Narodowego Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Dowództwem Komponentu Wojsk Specjalnych zaprasza na seminarium naukowe „Komunikowanie strategiczne we współczesnym środowisku bezpieczeństwa".
więcej o Seminarium naukowe „Komunikowanie strategiczne we współczesnym środowisku bezpieczeństwa"

Rejestracja na wykład Mubina Shaikha

07.12.2015
więcej o Rejestracja na wykład Mubina Shaikha

14.12.2015
Zakład Bezpieczeństwa Narodowego Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ zaprasza na wykład Pana Mubina Shaikha nt. "Islamist extremism and radicalisation: origins, mechanisms and consequences".
więcej o Wykład Mubina Shaikha, kanadyjskiego eksperta ds. islamskiego ekstremizmu i radykalizmu