07.05.2019
W trakcie spotkania Pani Patrycja Szadkowska przybliży problematykę polityki rozwojowej UE wobec krajów trzecich, a także omówi zasady oraz procedury dotyczące zatrudnienia i kariery w instytucjach Unii Europejskiej. Podczas spotkania przedstawione zostaną także informacje o różnych programach UE dla studentów i absolwentów
więcej o Komisja Europejska wraca na uniwersytety - zaproszenie na spotkanie z pracownik KE oraz absolwentką WSMiP Panią Patrycją Szadkowską

10.04.2019
Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej pt. "Podsumowanie VIII kadencji Parlamentu Europejskiego. Sukcesy i porażki”, która odbędzie się w dniu 24 kwietnia br. w Budynku Wydziału Prawa i Administracji UJ przy ul. Krupniczej 33a.
więcej o Zaproszenie na konferencję pt. "Podsumowanie VIII kadencji Parlamentu Europejskiego. Sukcesy i porażki"

Zaproszenie na wykład "Wojska Specjalne w Polsce"

18.03.2019
Zakład Bezpieczeństwa Narodowego oraz Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w wykładzie Podpułkownika Grzegorza Krawczyka - Zastępcy Szefa Szkolenia JW GROM, poświęconego wojskom specjalnym w Polsce oraz działalności jednostki wojskowej GROM.
więcej o Zaproszenie na wykład "Wojska Specjalne w Polsce"

Debata ekspercka pt. Jak rozwiązać kryzys migracyjny UE?

17.03.2019
Serdecznie zapraszamy do udziału w debacie eksperckiej pt. "Jak rozwiązać kryzys migracyjny UE?", która organizowana jest w ramach projektu EUCRIS (Jean Monnet Chair). Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.
więcej o Debata ekspercka pt. Jak rozwiązać kryzys migracyjny UE?

01.04.2019
Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa „Nila” w Krakowie serdecznie zaprasza do udziału w konferencji naukowej pt. „Policja Państwowa II RP w setną rocznicę powstania 1919-2019”, która odbędzie się w dniach 25 kwietnia 2019 r.
więcej o Policja Państwowa II RP w setną rocznicę powstania 1919-2019 - ogólnopolska konferencja naukowa