Komisja Europejska wraca na uniwersytety - zaproszenie na spotkanie z pracownik KE oraz absolwentką WSMiP Panią Patrycją Szadkowską

Termin: 10.05.2019
Miejsce: Aula Niebieska, Wydział Prawa i Administracji UJ, ul. Krupnicza 33a

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów WSMiP do udziału w spotkaniu z absolwentką naszego Wydziału, a obecnie pracownik Komisji Europejskiej w Brukseli Panią Patrycją Szadkowską. W trakcie spotkania Pani Patrycja Szadkowska przybliży problematykę polityki rozwojowej UE wobec krajów trzecich, a także omówi zasady oraz procedury dotyczące zatrudnienia i kariery w instytucjach Unii Europejskiej. Podczas spotkania przedstawione zostaną także informacje o różnych programach UE dla studentów i absolwentów (Erasmus+, EVS, Europejski Korpus Solidarności, JPD, EuropeAid volunteers, etc.), jak również o stażach w instytucjach unijnych (na przykładzie ‘Blue Book’ Traineeship) oraz możliwości późniejszej rekrutacji do instytucji UE (CAST, EPSO).

Kiedy: 10 maja (piątek), godz. 11.30

Gdzie: Aula Niebieska, Wydział Prawa i Administracji UJ, ul. Krupnicza 33a

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym spotkaniu!

Data opublikowania: 07.05.2019
Osoba publikująca: Jakub Żurawski