Konferencja online „Kim jesteś, politologu?” - zaprasza KNP UJ

16.09.2020
Koło Nauk Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zaprasza na konferencję online: „Kim jesteś, politologu?” Konferencja odbędzie się online 22 września i będzie transmitowana na fanpage’u Koła Nauk Politycznych UJ.
więcej o Konferencja online „Kim jesteś, politologu?” - zaprasza KNP UJ

Zapraszamy na seminarium POB DigiWorld

14.07.2020
Zapraszamy na seminarium "Wybory, decyzje, liczby: badania ilościowe nad polityką w DigiWorld", na którym będą przedstawiane możliwości prowadzenia ilościowych badań politologicznych w ramach POB DigiWorld. Jest to pierwsze z cyklu seminariów DigiWorld, których celem jest przerzucanie „mostów” łączących naukowców z różnych obszarów badawczych.
więcej o Zapraszamy na seminarium POB DigiWorld

Komunikat Wydziałowej Komisji Wyborczej ws. wyborów do Rady INPiSM

08.06.2020
Komunikat Wydziałowej Komisji Wyborczej z 8 czerwca 2020 r. w sprawie wyboru przedstawicieli młodszych pracowników nauki oraz przedstawicieli pracowników niebędących nauczycielami akademickimi do Rady Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ.
więcej o Komunikat Wydziałowej Komisji Wyborczej ws. wyborów do Rady INPiSM

Wojska Obrony Terytorialnej w systemie obronności państwa - wykład

22.02.2020
Katedra Bezpieczeństwa Narodowego UJ zaprasza na wykład nt. Wojska Obrony Terytorialnej w systemie obronności państwa, który odbędzie się 26 lutego br. w godzinach 17:30-19:00 w Sali Wystawowej B Auditorium Maximum, ul. Krupnicza 33.
więcej o Wojska Obrony Terytorialnej w systemie obronności państwa - wykład

VI Kongres Afrykanistów Polskich - zaproszenie

15.02.2020
Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w VI Kongresie Afrykanistów Polskich, który odbędzie się w dniach 21-23 maja 2020 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.
więcej o VI Kongres Afrykanistów Polskich - zaproszenie