Konferencja online „Kim jesteś, politologu?” - zaprasza KNP UJ

Termin: 22.09.2020
Miejsce: Online - Facebook
Organizator: Koło Nauk Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego

Studentki i Studenci, Politolożki i Politolodzy oraz wszyscy zainteresowani naukami politycznymi!

Zastanawiacie się, kim właściwie jest politolog? Koło Nauk Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zaprasza na konferencję online: „Kim jesteś, politologu?”  Konferencja odbędzie się online 22 września i będzie transmitowana na fanpage’u Koła Nauk Politycznych UJ.

Konferencję rozpocznie wykład otwierający dr. Pawła Ścigaja  „Polskie Zoo. Dehumanizacja w służbie przemocy politycznej”.

Po nim nastąpi debata ekspercka, w której wystąpią wykładowcy z naszego Wydziału w składzie: prof. Ewa Bujwid-Kurek, dr hab. Adrian Tyszkiewicz, dr Edyta Chwiej, dr Magdalena Kozub-Karkut oraz dr Maksymilian Galon.

Dzień zakończymy panel studenckim, po którym nastąpi krótka integracja, w czasie której będziecie dołączyć do KNP UJ.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!

Data opublikowania: 16.09.2020
Osoba publikująca: Jakub Żurawski