09.10.2020
Serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszym seminarium z cyklu Globalne Wtorki organizowanym przez Global Trends Lab we współpracy z Popularisation Gate w ramach Inicjatywy Doskonałości Uczelnia Badawcza oraz Katedrą Bezpieczeństwa Narodowego INPiSM.
więcej o Globalne Wtorki: Wpływ pandemii COVID-19 na system bezpieczeństwa międzynarodowego - seminarium online

Rekrutacja - warsztaty dydaktyczne Ars Docendi

01.10.2020
30 września br. o godz. 9:00 rozpoczęła się rejestracja na kurs Podstawy dydaktyki akademickiej - warsztaty Ars Docendi.
więcej o Rekrutacja - warsztaty dydaktyczne Ars Docendi

28.09.2020
Serdecznie zapraszamy na transmisję online z ceremonii Inauguracji roku akademickiego 2020/2021 na Wydziale. Transmisja na żywo odbędzie się na kanale Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ w serwisie YouTube.
więcej o Inauguracja roku akademickiego na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych

23.09.2020
Miło nam poinformować, że nasz Instytut jest współorganizatorem międzynarodowej konferencji naukowej on-line „Kryzys współczesnego systemu bezpieczeństwa: w poszukiwaniu nowego porządku międzynarodowego”, która odbędzie się w dniu 25 września 2020 r.
więcej o "Kryzys współczesnego systemu bezpieczeństwa: w poszukiwaniu nowego porządku międzynarodowego” - konferencja on-line

Konkurs Teaching Slam

23.09.2020
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie Teaching Slam – forum wymiany dobrych praktyk w dydaktyce akademickiej.
więcej o Konkurs Teaching Slam