Konkurs Teaching Slam

Termin: 27.10.2020
Organizator: Rada na rzecz Doskonalenia Dydaktyki Ars Docendi, Pełnomocnik Rektora ds. jakości kształcenia oraz Biuro Doskonalenia Kompetencji w Centrum Wsparcia Dydaktyki UJ

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie Teaching Slam – forum wymiany dobrych praktyk w dydaktyce akademickiej.

Celem Konkursu jest podnoszenie jakości kształcenia poprzez promocję nowatorskich rozwiązań w dydaktyce akademickiej wśród nauczycieli akademickich i doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zachęcamy Państwa do przygotowania autorskiej prezentacji (7-8 minutowej) na temat dydaktyki akademickiej, a w szczególności na temat przykładów dobrej praktyki z zakresu nauczania i uczenia się na Uniwersytecie Jagiellońskim (metod/technik kształcenia, motywowania, oceny osiągnięć studentów, organizacji zajęć oraz rozwiązywania problemów dydaktycznych, wykorzystywania nowych technologii lub innych pomocy dydaktycznych).

Osoby chętne do podzielenia się swoimi dobrymi praktykami zapraszamy do przesłania zgłoszeń wraz z prezentacjami do dnia 11 października br. poprzez formularz: arsdocendi.uj.edu.pl/TS_formularz_2020

Regulamin Konkursu: arsdocendi.uj.edu.pl/doskonalenie/teaching-slam

Finał Konkursu odbędzie się 27 października br. (wtorek) o godzinie 13:00 w formie online (poprzez MS Teams).

Serdecznie zapraszamy!

Data opublikowania: 23.09.2020