Webinar - Dialogues between Policymakers and Academia on Global Governance

25.05.2021
Una Europa Global Governance Group cordially invites to the webinar "Dialogues between Policymakers and Academia on Global Governance" with top officials from the European Commission, the United Nations, the World Bank and the World Trade Organization.
więcej o Webinar - Dialogues between Policymakers and Academia on Global Governance

13.05.2021
Katedra Bezpieczeństwa Narodowego UJ zaprasza na wykład nt. „W poszukiwaniu synergii. Na czym polega globalne przywództwo polityczne?”, w ramach cyklu wykładów online pod hasłem „Leadership/Przywództwo”. Wygłosi go dr hab. Małgorzata Zachara-Szymańska, prof. UJ z Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o W poszukiwaniu synergii. Na czym polega globalne przywództwo polityczne? - wykład prof. Małgorzaty Zachary-Szymańskiej

I Naukowy Speed-Dating pomiędzy Polską i Szwajcarią

29.04.2021
Ośrodek Studiów Szwajcarskich na Uniwersytecie Warszawskim serdecznie zaprasza na I Naukowy Speed-Dating pomiędzy Polską i Szwajcarią. Celem inicjatywy jest utworzenie polsko-szwajcarskich zespołów badawczych, umiędzynarodowienie wyników polsko-szwajcarskich badań naukowych oraz zacieśnienie współpracy pomiędzy polskimi i szwajcarskimi ośrodkami badawczymi.
więcej o I Naukowy Speed-Dating pomiędzy Polską i Szwajcarią

VIII Trójstronne Forum Młodzieży: Niemiecko-Polsko-Rosyjski Trialog

18.04.2021
Zapraszamy osoby w wieku 18-26 lat do udziału w ósmej edycji Trójstronnego Forum Młodzieży: Niemiecko-Polsko-Rosyjski Trialog odbędzie się w Münster w dniach 17-21 maja 2021.
więcej o VIII Trójstronne Forum Młodzieży: Niemiecko-Polsko-Rosyjski Trialog

14.04.2021
Serdecznie zapraszamy do zgłaszania udziału w międzynarodowej konferencji on-lineSecurity & Forecasting 2021 - SEC4 2021, która odbędzie się w dniach 11-12 maja br.
więcej o Zaproszenie na międzynarodową konferencję Security & Forecasting 2021 - SEC4 2021