08.03.2022
więcej o Wykład Nicka Pope’a pt. "UFO a rząd" w ramach projektu „Państwo, różnorodność i bezpieczeństwo. Studia nad współzależnościami we współczesnym świecie”

23.02.2022
Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, doktorantów i pracowników Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ do udziału w wykładzie Profesor Avigail Eisenberg z kanadyjskiego University of Victoria, poświęconego tematowi: Prawa mniejszości, prawa większości i zmiana społeczna (Minority Rights, Majority Rights and Social Change). Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu w ramach projektu „Państwo, różnorodność i bezpieczeństwo. Studia nad współzależnościami we współczesnym świecie”.
więcej o Wykład Prof. Avigail Eisenberg pt. "Prawa mniejszości, prawa większości i zmiana społeczna"

09.12.2021
Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na Międzynarodową Konferencję Naukową "Podmioty pozapaństwowe jako determinanta współczesnych stosunków międzynarodowych". Wydarzenie będzie transmitowane na Facebook’u poprzez fanpage KSSM UJ.
więcej o Podmioty pozapaństwowe jako determinanta współczesnych stosunków międzynarodowych

25.11.2021
Serdecznie zapraszamy na studencką konferencję naukową w ramach międzynarodowego projektu „Rola i znaczenie Partnerstwa Wschodniego w procesie transformacji państw Europy Wschodniej i Kaukazu Południowego”. Wydarzenie odbędzie się 3 grudnia 2021 r. i będzie transmitowane na żywo na Facebooku Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ.
więcej o Studencka konferencja naukowa „Rola i znaczenie Partnerstwa Wschodniego w procesie transformacji państw Europy Wschodniej i Kaukazu Południowego”

22.11.2021
3 grudnia w Muzeum Afrykanistycznym w Olkuszu (ul. Szpitalna 32) zostanie otwarta wystawa zdjęć autorstwa Prof. Roberta Kłosowicza zatytułowana „Różne oblicza Afryki”, zorganizowana przez Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu oraz Jagiellońskie Centrum Badań Afrykanistycznych w ramach obchodów 50-lecia Muzeum Afrykanistycznego im. Bogdana Szczygła i Bożeny Szczygieł-Gruszyńskiej.
więcej o „Różne oblicza Afryki” - wystawa zdjęć Prof. Roberta Kłosowicza w ramach obchodów 50-lecia Muzeum Afrykanistycznego w Olkuszu