Promocja książki dr hab. Beaty Kosowskiej-Gąstoł

27.02.2015
4 marca 2015 r. odbędzie się promocja najnowszej książki dr hab. Beaty Kosowskiej-Gąstoł pt. „Europejskie partie polityczne jako organizacje wielopoziomowe. Rozwój, struktury, funkcje".
więcej o Promocja książki dr hab. Beaty Kosowskiej-Gąstoł

23.02.2015
W ostatnich latach coraz więcej grup zawodowych jest zainteresowanych udziałem w warsztatach z emisji głosu. Uczestniczą w nich m.in. prawnicy, biznesmeni, politycy, nauczyciele akademiccy i szkolni, filolodzy, psycholodzy, dziennikarze oraz pracownicy administracji. Przyczyną tego wzrostu zainteresowania jest po pierwsze, zrozumienie, że nasz głos stanowi niezwykle istotny element autoprezentacji, a mianowicie to w jaki sposób mówimy jest równie ważne, jak treść wypowiedzi, ponieważ poprzez głos ujawnia się nasza osobowość, wyrażamy większość emocji i wywieramy wpływ na innych.
więcej o Warsztaty z Emisji głosu dla Studentów i Doktorantów UJ - czyli o technice posługiwania się głosem, autoprezentacji werbalnej i o wystąpieniach publicznych

III. Kongres Politologii w Krakowie już we wrześniu!

28.01.2015
W dniach 22-24 września 2015 r. w Krakowie obradować będzie III. Kongres Politologii. Gospodarzem tej cyklicznej, a zarazem największej w naszym kraju konferencji politologicznej jest w tym roku Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Współorganizatorami są Polskie Towarzystwo Nauk Politycznych i Komitet Nauk Politycznych PAN.
więcej o III. Kongres Politologii w Krakowie już we wrześniu!

Wykład JE Ambasadora USA w Polsce Stephena D. Mull'a

13.12.2014
16 grudnia 2014 roku o godzinie 11.00 w Auli Collegium Novum odbędzie się wykład „Next Steps in the U.S.-Polish Security Relationship Following the NATO Summit", który wygłosi Jego Ekscelencja Ambasador USA w Polsce Stephen D. Mull.
więcej o Wykład JE Ambasadora USA w Polsce Stephena D. Mull'a

Seminarium PTNP "Wybory samorządowe 2014, O błędach, skutkach i prewencji"

10.12.2014
9 grudnia w Sali Posiedzeń INPiSM odbędzie się organizowane przez Polskie Towarzystwo Nauk Politycznych seminarium "Wybory samorządowe 2014, O błędach, skutkach i prewencji". W ramach seminarium, które poprowadzi prof. dr hab. Jan W. Tkaczyński, wprowadzenie do dyskusji przedstawią prof. dr hab. Andrzej K. Piasecki, dr hab. Andrzej Bukowski i dr Bogumił Naleziński.
więcej o Seminarium PTNP "Wybory samorządowe 2014, O błędach, skutkach i prewencji"