Państwo Islamskie - druga z cyklu debat WSMiP UJ

09.04.2015
Zapraszamy na drugie z cyklu "Spotkań na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych. Debaty" pt.: "Państwo Islamskie. Chwilowe zagrożenie czy stały czynnik destabilizacji regionu?".
więcej o Państwo Islamskie - druga z cyklu debat WSMiP UJ

14. Letnia Szkoła Wyszehradzka

08.04.2015
Stowarzyszenie Willa Decjusza w Krakowie zaprasza do składania aplikacji na 14. Letnią Szkołę Wyszehradzką. Projekt ten to dwutygodniowe szkolenia dla młodych czeskich, węgierskich, polskich i słowackich studentów, jak również ich rówieśników z innych krajów Europy Środkowej i Wschodniej.
więcej o 14. Letnia Szkoła Wyszehradzka

17.04.2015
Zapraszamy do udziału w interaktywnym kursie z zakresu wprowadzenia do modelowania równań strukturalnych przy użyciu programu statystycznego „R".
więcej o Zaproszenie do udziału w kursie z modelowania równań strukturalnych (SEM) wspomagane programem „R"

Wojna na Ukrainie i jej percepcja w przestrzeni międzynarodowej

12.03.2015
Zapraszamy na pierwsze z cyklu: „Spotkań na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych. Debaty" pt. „Wojna na Ukrainie i jej percepcja w przestrzeni międzynarodowej".
więcej o Wojna na Ukrainie i jej percepcja w przestrzeni międzynarodowej

06.03.2015
The Institute of Political Science and International Relations of Jagiellonian University cordially invites to a lecture of Col. Ph.D. Ispas Lucian from Land Forces Academy "Nicolae Balcescu" in Sibiu, Romania. A title of the lecture is "Post-conflict operations. Related issues" and will be held on Tuesday 17th March and continued on Wednesday 18th March.
więcej o Guest lecture: Post-conflict operations. Related issues - Col. Ph.D. Ispas Lucian