Rekrutacja do 13. Letniej Szkoły Wyszehradzkiej

11.03.2014
od 29 czerwca do 13 lipca 2014 roku w Krakowie już po raz trzynasty odbywała się będzie Letnia Szkoła Wyszehradzka – wyjątkowe spotkanie młodych czeskich, węgierskich, polskich i słowackich studentów, doktorantów, absolwentów, jak również ich rówieśników z innych krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Do końca marca trwa proces składania aplikacji.
więcej o Rekrutacja do 13. Letniej Szkoły Wyszehradzkiej

Afrykański seans filmowy

11.03.2014
Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ wraz z Kołem Studentów Stosunków Międzynarodowych UJ oraz Instytutem Francuskim w Krakowie zapraszają na "Afrykański seans filmowy"
więcej o Afrykański seans filmowy

Wykład otwarty dr. Olafa Osicy, dyrektora Ośrodka Studiów Wschodnich

09.03.2014
Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ zaprasza na wykład dr. Olafa Osicy, dyrektora Ośrodka Studiów Wschodnich pt. „Jak wybuchają kryzysy międzynarodowe? Przypadek Ukrainy". Wykład odbędzie się w dniu 11 marca br. (wtorek) o godz. 12.00 w Sali Wystawowej B Auditorium Maximum (ul. Krupnicza 33)
więcej o Wykład otwarty dr. Olafa Osicy, dyrektora Ośrodka Studiów Wschodnich

Seminarium z prof. Paulem Jacksonem (Uniwersytet w Birmingham)

07.03.2014
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na seminarium dyskusyjne prowadzone przez prof. Paula Jacksona – wysokiej klasy eksperta w zakresie studiów nad bezpieczeństwem, rozwojem i Afryką Subsaharyjską.
więcej o Seminarium z prof. Paulem Jacksonem (Uniwersytet w Birmingham)

Wykład otwarty prof. Noureddine Kridisa

24.02.2014
Katedra Teorii i Strategii Stosunków Międzynarodowych zaprasza na wykład otwarty prof. Noureddine Kridisa, Dziekana Wydziału Studiów Humanistycznych i Społecznych Uniwersytetu w Tunisie, pt. "PENSER LA REVOLUTION EN TUNISIE DEUX ANS APRES".
więcej o Wykład otwarty prof. Noureddine Kridisa