Dr hab. Artur Gruszczak członkiem Międzynarodowej Rady Doradczej RIEAS

05.02.2014
Dr hab. Artur Gruszczak, prof. UJ został członkiem Międzynarodowej Rady Doradczej (Board of International Advisors) Research Institute for European and American Studies (RIEAS) z siedzibą w Atenach.
więcej o Dr hab. Artur Gruszczak członkiem Międzynarodowej Rady Doradczej RIEAS

Nowe specjalności na kierunku politologia!

02.07.2014
Od roku akademickiego 2014/15 studenci rozpoczynający naukę na kierunku „politologia" będą mieli do wyboru dwie nowe specjalności.
więcej o Nowe specjalności na kierunku politologia!

Dr hab. Artur Gruszczak z wizytą w Królewskiej Akademii Wojskowej w Bredzie

24.01.2014
W dniach 14-17 stycznia br. dr hab. Artur Gruszczak, prof. UJ przebywał w Holenderskiej Akademii Wojskowej (NLDA) w Bredzie.
więcej o Dr hab. Artur Gruszczak z wizytą w Królewskiej Akademii Wojskowej w Bredzie

06.02.2014
Gościem Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych w dniu 16 stycznia 2014 r. był Ambasador Azerbejdżanu w Polsce dr Hassan Hassanov, który wygłosił wykład w ramach kolejnej edycji Jagiellońskich Spotkań Dyplomatycznych.
więcej o Wizyta na Uniwersytecie Jagiellońskim Ambasadora Azerbejdżanu w Polsce dr. Hasana Hasanova

08.01.2014
W dniu 3 grudnia 2013 r. odbyła się zorganizowana przez Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego debata ekspercka pod tytułem „Wielkie kłopoty czy mała stabilizacja? Polska jak enklawa dla uchodźców ze Wschodu".
więcej o Wielkie kłopoty czy mała stabilizacja? Polska jak enklawa dla uchodźców ze Wschodu