INPiSM na Dniu Otwartym UJ

06.03.2014
Jesteś tegorocznym maturzystą? Zastanawiasz się nad drugim kierunkiem? Jesteś absolwentem studiów I stopnia? Zapraszamy na Dzień Otwarty UJ i stoisko INPiSM od godziny 9:00, w Auditorium Maximum UJ, ul. Krupnicza 33.
więcej o INPiSM na Dniu Otwartym UJ

INPiSM na Facebooku!

02.03.2014
1 marca ruszył nowy fanpage INPiSM na Facebooku. Zapraszany do polubienia! Strona będzie prowadzona wspólnie przez pracowników INPiSM, doktorantów oraz studentów z Kół Naukowych.
więcej o INPiSM na Facebooku!

Dr hab. Artur Gruszczak członkiem Międzynarodowej Rady Doradczej RIEAS

05.02.2014
Dr hab. Artur Gruszczak, prof. UJ został członkiem Międzynarodowej Rady Doradczej (Board of International Advisors) Research Institute for European and American Studies (RIEAS) z siedzibą w Atenach.
więcej o Dr hab. Artur Gruszczak członkiem Międzynarodowej Rady Doradczej RIEAS

Nowe specjalności na kierunku politologia!

02.07.2014
Od roku akademickiego 2014/15 studenci rozpoczynający naukę na kierunku „politologia" będą mieli do wyboru dwie nowe specjalności.
więcej o Nowe specjalności na kierunku politologia!

Dr hab. Artur Gruszczak z wizytą w Królewskiej Akademii Wojskowej w Bredzie

24.01.2014
W dniach 14-17 stycznia br. dr hab. Artur Gruszczak, prof. UJ przebywał w Holenderskiej Akademii Wojskowej (NLDA) w Bredzie.
więcej o Dr hab. Artur Gruszczak z wizytą w Królewskiej Akademii Wojskowej w Bredzie