Dyplom członka korespondenta PAU dla prof. Andrzeja Mani

24.11.2016
Z ogromną przyjemnością informujemy, że prof. dr hab. Andrzej Mania otrzymał dyplom członka korespondenta Wydziału II Historyczno-Filozoficznego Polskiej Akademii Umiejętności. Wydarzenie miało miejsce 19 listopada w auli gmachu przy ul. Sławkowskiej 17, w czasie Uroczystego Posiedzenia Naukowego PAU.
więcej o Dyplom członka korespondenta PAU dla prof. Andrzeja Mani

Lokalny Ambasador Programu Erasmus+

21.11.2016
Chciałbyś wyjechać na Erasmusa lub inną wymianę, ale nie wiesz, jak i gdzie aplikować? Chciałbyś dowiedzieć się, jakie dokumenty są potrzebne i jak tak naprawę wygląda życie i nauka na obcej uczelni? Lokalni Ambasadorzy Programu Erasmus+ czekają na Ciebie.
więcej o Lokalny Ambasador Programu Erasmus+

Studenci INPiSM zwycięzcami I Turnieju Futsalu o Puchar Wydziału!

14.11.2016
Z dumą informujemy, że reprezntująca INPiSM drużyna studentów kierunku bezpieczeństwo narodowe bezapelacyjnie zwycięzyła w I Turnieju Futsalowym o Puchar Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ! Gratulujemy!
więcej o Studenci INPiSM zwycięzcami I Turnieju Futsalu o Puchar Wydziału!

Spotkanie inauguracyjne Koła Studentów Stosunków Międzynarodowych

07.11.2016
19 października br. odbyło się spotkanie inaugurujące działalność Koła Studentów Stosunków Międzynarodowych UJ w nowym roku akademickim.
więcej o Spotkanie inauguracyjne Koła Studentów Stosunków Międzynarodowych

Program Alumni UJ - druga edycja Projektu Mentoringowego dla studentów!

27.10.2016
Biuro Karier UJ rozpoczyna drugą edycję Projektu Mentoringowego. To wyjątkowa okazja, aby poszerzyć swoje kompetencje, wziąć udział w ciekawych warsztatach i jeszcze lepiej przygotować się do poszukiwania pracy. Po prostu: wybierz interesujący Cię temat i zapisz się na zajęcia!
więcej o Program Alumni UJ - druga edycja Projektu Mentoringowego dla studentów!