Prof. dr hab. Janusz Węc został powołany w skład Krajowej Grupy Refleksyjnej

12.10.2016
Z wielka radością informujemy, że Prof. dr hab. Janusz Węc został powołany w skład Krajowej Grupy Refleksyjnej - Polska, której celem będzie opracowanie Nowego Paktu dla Europy (New Pact for Europe).
więcej o Prof. dr hab. Janusz Węc został powołany w skład Krajowej Grupy Refleksyjnej

12.10.2016
11 października odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ. Uroczystość otworzył Dyrektor INPiSM Dr hab. Robert Kłosowicz, prof. UJ, który przywitał władze dziekańskie, grono profesorskie, wszystkich pracowników oraz licznie zgromadzonych studentów instytutu.
więcej o Uroczysta inauguracja roku akademickiego w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ

I Jagiellońska Konferencja Bezpieczeństwa

09.10.2016
21-22 września 2016 r. Zakład Bezpieczeństwa Narodowego Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego zorganizował I Jagiellońską Konferencję Bezpieczeństwa nt. „Meandry współczesnego bezpieczeństwa: między globalizacja a renacjonalizacją".
więcej o I Jagiellońska Konferencja Bezpieczeństwa

01.10.2016
3 października, o godz. 18.15, w TVP 3 Kraków nadany zostanie premierowy odcinek programu o naszym Wydziale pt. "Azymut Kraków" z cyklu "Uczymy rozumieć świat". Głównym adresatem programu jest młodzież z Ukrainy.
więcej o Uczymy rozumieć świat: Azymut Kraków – zapraszamy na emisję programu w TVP 3 Kraków

29.09.2016
W tegorocznej edycji konkursu Polskiego Towarzystwa Nauk Politycznych na najlepszą pracę doktorską z zakresu nauk o polityce I nagrodę zdobyła dysertacja dr. Krzysztofa Tlałki.
więcej o Dysertacja doktorska dr. Krzysztofa Tlałki uznana przez PTNP za najlepszą pracę doktorską 2015 roku