Zgłoszenia do projektu "Inter-Polit Leader"!

26.03.2017
Studenci zainteresowani udziałem w projekcie powinni dostarczyć osobiście do 3 kwietnia 2017 roku do Biura Projektu (Instytut Europeistyki, ul. Jodłowa 13) w godz. 11:00-12:30 w dni robocze (od poniedziałku do piątku) lub przesłać pocztą mailową.
więcej o Zgłoszenia do projektu "Inter-Polit Leader"!

Nabór do projektu „Inter-Polit Leader”!

09.03.2017
W drugiej połowie marca rozpoczniemy nabór do projektu „Inter-Polit Leader”. Projekt skierowany jest do wszystkich studentów naszego Wydziału, którzy studiują na 2 i 3 roku studiów licencjackich oraz 1 i 2 roku studiów magisterskich.
więcej o Nabór do projektu „Inter-Polit Leader”!

II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie

09.03.2017
1 marca 2017 r. w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego odbył się II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie. Etap wojewódzki został zorganizowany przez Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ wraz z Instytutem Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ. W konkursie wzięło udział ponad 150 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa małopolskiego.
więcej o II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie

Promocja książki dr. Łukasza Jakubiaka

02.03.2017
Zapraszamy na promocję najnowszej książki dr. Łukasza Jakubiaka zatytułowanej "Francuska izba druga na tle przekształceń parlamentarnego systemu rządów (od III do V Republiki)."
więcej o Promocja książki dr. Łukasza Jakubiaka

Inter-Polit - podniesienie kompetencji zawodowych studentów WSMiP

15.02.2017
Od 1 marca 2017 roku do 30 czerwca 2019 roku na WSMiP będzie realizowany projekt „Inter-Polit Leader”. Celem projektu jest nabycie i podniesienie kompetencji niezbędnych na rynku pracy - zawodowych, komunikacyjnych, przedsiębiorczych i analitycznych u studentów ostatnich semestrów studiów stacjonarnych I i II stopnia WSMiP.
więcej o Inter-Polit - podniesienie kompetencji zawodowych studentów WSMiP