Międzynarodowe Stypendium Parlamentarne w Berlinie 2018

15.05.2017
Niemiecki Bundestag wraz z berlińskim Wolnym Uniwersytetem, Uniwersytetem im. Humboldtów w Berlinie oraz Politechniką Berlińską zaprasza do skorzystania z trwającego pięć miesięcy Międzynarodowego Stypendium Parlamentarnego w Berlinie.
więcej o Międzynarodowe Stypendium Parlamentarne w Berlinie 2018

14.04.2017
W dniu 6 kwietnia 2017 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbył się pierwszy finał debat oksfordzkich organizowanych przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce w ramach projektu Team Europe & the art of debate. Teza debaty brzmiała: Brexit to realna szansa na wzmocnienie Unii Europejskiej.
więcej o Studenci kierowani przez prof. Janusza Węca wygrali finał debat oksfordzkich organizowany przez Komisję Europejską

Publikacje pracowników

więcej o Publikacje pracowników

Reportaże

więcej o Reportaże

Ostatnie miejsca na zajęcia prowadzone w ramach projektu „Inter-Polit Leader”

05.04.2017
Zostały ostatnie miejsca na zajęcia prowadzone przez szkoleniowców w ramach projektu „Inter-Polit Leader”. Do wyboru wciąż pozostają cztery kompetencje: zawodowa w zakresie redakcyjno-graficznym i językowym, przedsiębiorcza w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi i tworzenie e-biznes planu, analityczna i komunikacyjna w zakresie pracy w zespołach międzynarodowych.
więcej o Ostatnie miejsca na zajęcia prowadzone w ramach projektu „Inter-Polit Leader”