Naukowcy Mołdawii i Polski o sukcesach i wyzwaniach Partnerstwa Wschodniego

18.01.2014
Kilkudziesięciu naukowców z Mołdawii oraz delegacja z Uniwersytetu Jagiellońskiego wzięło udział 27 września 2013 r. w konferencji naukowej poświęconej wdrażaniu programu Partnerstwo Wschodnie w Mołdawii. Konferencja odbyła się w Państwowym Uniwersytecie Mołdawii w Kiszyniowie, w ramach międzynarodowego projektu badawczego „Partnerstwo Wschodnie: założenia – doświadczenia – wyzwania. Analiza procesu implementacji w państwach objętych programem" realizowanego przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie przy wsparciu finansowym Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP. Udział w obradach wziął Ambasador RP w Kiszyniowie Artur Michalski.
więcej o Naukowcy Mołdawii i Polski o sukcesach i wyzwaniach Partnerstwa Wschodniego

Wybór przedstawiciela doktorantów do Rady Instytutu

13.12.2013
więcej o Wybór przedstawiciela doktorantów do Rady Instytutu

Stypendium z dotacji celowej dla doktorantów WSMiP UJ

09.12.2013
więcej o Stypendium z dotacji celowej dla doktorantów WSMiP UJ

Seminarium z gen. Bieńkiem, zastępcą dowódcy NATO

29.11.2013
W imieniu krakowskiego oddziału PTSM mamy przyjemność zaprosić Państwa na organizowane przez Polskie Towarzystwo Studiów Międzynarodowych oraz Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych seminarium poświęcone roli NATO oraz zagrożeniom bezpieczeństwa w XXI wieku, które rozpocznie się 5 grudnia 2013 roku (czwartek) o godzinie 17:00 w Librarii Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ulicy Jagiellońskiej 15.
więcej o Seminarium z gen. Bieńkiem, zastępcą dowódcy NATO

Konkurs Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych na artykuł naukowy

14.11.2013
Polski Instytut Spraw Międzynarodowych w Warszawie ogłasza konkurs na artykuł naukowy w języku angielskim, którego autorami są studenci studiów II stopnia (magisterskich) lub doktoranci. Wyróżnione teksty zostaną opublikowane w wydawanym przez PISM czasopiśmie "The Polish Quarterly of International Affairs".
więcej o Konkurs Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych na artykuł naukowy