Political Screen of Asia: Polityka-Film-Azja

20.06.2015
Sekcja Azjatycka KSSM UJ oraz DKF Magazyn Kultury, we współpracy z Instytutem Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ oraz All in UJ zapraszają na "Political Screen of Asia: Polityka-Film-Azja" - trzecie spotkanie z polityką i społeczeństwem azjatyckim poprzez projekcje filmowe!
więcej o Political Screen of Asia: Polityka-Film-Azja

O istocie kulturoznawstwa - czwarta z cyklu debat WSMiP UJ

12.06.2015
Zapraszamy na czwarte z cyklu "Spotkań na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych. Debaty" pt.: "O istocie kulturoznawstwa".
więcej o O istocie kulturoznawstwa - czwarta z cyklu debat WSMiP UJ

08.06.2015
Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych zaprasza na wykłady Pani dr Aleksandry Sojki z Uniwersytetu w Granadzie. Spotkania odbędą się 10 i 11 czerwca w sali posiedzeń INPiSM.
więcej o Zapraszamy na wykłady gościnne Pani dr Aleksandry Sojki z Uniwersytetu w Granadzie

Counterinsurgency (COIN) issues in contemporary armed conflicts - konferencja

18.05.2015
Zapraszają Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ oraz Koło Naukowe Bezpieczeństwa Narodowego UJ
więcej o Counterinsurgency (COIN) issues in contemporary armed conflicts - konferencja

Problem "trzeciej kultury" – między science a humanistyką

16.05.2015
Zarząd Oddziału Krakowskiego PTNP uprzejmie zaprasza na spotkanie Problem "trzeciej kultury" – między science a humanistyką. Wprowadzenie do dyskusji przedstawi prof. dr hab. Barbara Krauz-Mozer.
więcej o Problem "trzeciej kultury" – między science a humanistyką