"Uchodźcy a spór o politykę migracyjną" – debata WSMiP UJ

19.10.2015
Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ zaprasza na debatę pt. "Uchodźcy a spór o politykę migracyjną".
więcej o "Uchodźcy a spór o politykę migracyjną" – debata WSMiP UJ

13.10.2015
INPiSM zaprasza na wykład gościnny Philippe'a Roseberry z Queen's University oraz Royal Military College of Canada nt. "Divided inside out: Explaining internal collapse and breakdown in the Bosnian and Ukrainian conflicts".
więcej o Wykład gościnny Philippe'a Roseberry z Queen's University oraz Royal Military College of Canada

Konkurs o Nagrodę im. prof. R. Mroziewicza

22.07.2015
Collegium Civitas zaprasza absolwentów studiów magisterskich oraz doktorskich do udziału w 5. edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską i doktorską z zakresu Stosunków Międzynarodowych, Bezpieczeństwa Międzynarodowego i Dyplomacji.
więcej o Konkurs o Nagrodę im. prof. R. Mroziewicza

Staże w Komisji Europejskiej

22.07.2015
Komisja Europejska ogłasza nabór na pięciomiesięczne płatne staże w dyrekcjach generalnych lub przedstawicielstwach.
więcej o Staże w Komisji Europejskiej

10.07.2015
więcej o Ogólnopolski konkurs Szefa Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego na najlepszą pracę licencjacką/magisterską z dziedziny bezpieczeństwa wewnętrznego państwa