Zaproszenie na debatę: Brexit: Reaktywacja

04.10.2019
Zapraszamy na kolejne debatę organizowaną przez Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych pt. "Brexit: Reaktywacja". Odbędzie się ona 8 października, o godzinie 17:00 w Collegium Novum, ul. Gołębia 24, sala 30.
więcej o Zaproszenie na debatę: Brexit: Reaktywacja

02.10.2019
Dyrekcja oraz Rada INPiSM, serdecznie zapraszają społeczność akademicką Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ do wzięcia udziału w uroczystej inauguracji roku akademickiego 2019/2020. Tegoroczna inauguracja odbędzie się w dniu 8 października 2019 r.
więcej o Inauguracja nowego roku akademickiego w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ

​Wydziałowa inauguracja roku akademickiego - zaproszenie

29.09.2019
Serdecznie zapraszamy społeczność akademicką INPiSM UJ do wzięcia udziału w wykładzie inauguracyjnym połączonym z oficjalnym rozpoczęciem nowego roku akademickiego 2019/2020 na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych.
więcej o ​Wydziałowa inauguracja roku akademickiego - zaproszenie

Intro Days 2019

19.09.2019
Zapraszamy na serię spotkań wprowadzających nowoprzyjętych studentów zagranicznych rozpoczynających studia w Uniwersytecie Jagiellońskim, za wyjątkiem uczestników wymian, w struktury uczelniane oraz przeprowadzenie różnego rodzaju zajęć mających na celu przybliżenie realiów codziennego życia w Krakowie.
więcej o Intro Days 2019

31.05.2019
Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z krakowskim oddziałem Polskiego Towarzystwa Studiów Międzynarodowych, Regionalnym Ośrodkiem Debaty Międzynarodowej oraz Nową Europą Wschodnią, zapraszają do wzięcia udziału w seminarium naukowym poświęconym problematyce bieżącej sytuacji geopolitycznej i zmieniających się uwarunkowań bezpieczeństwa we wschodnim sąsiedztwie Polski, a także procesów transformacji społeczno-politycznej zachodzących w Rosji, Ukrainie i Białorusi.
więcej o "Wschodnie wyzwania: Geopolityka - Bezpieczeństwo - Gospodarka". Seminarium naukowe z udziałem Dr. hab. Pawła Kowala