03.11.2020
Katedra Bezpieczeństwa Narodowego UJ zaprasza na webinarium nt. Rola psów w systemie bezpieczeństwa państwa, które odbędzie się 5 listopada br. w godzinach 18:00-20:30 na platformie MS Teams.
więcej o Rola psów w systemie bezpieczeństwa państwa - webinarium Katedry Bezpieczeństwa Narodowego

Spotkanie informacyjne dla Pracowników INPiSM na temat projektu IDUB

02.11.2020
Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym na temat Inicjatywy Doskonałości - Uczelnia Badawcza dla Pracowników INPiSM, które odbędzie się w najbliższy czwartek (5 listopada), w godz. 11.30-13.00. Spotkanie zorganizowane zostanie w formie zdalnej, z użyciem platformy MS Teams.
więcej o Spotkanie informacyjne dla Pracowników INPiSM na temat projektu IDUB

30.10.2020
Serdecznie zapraszamy do udziału w trzecim seminarium z cyklu Globalne Wtorki organizowanym przez Global Trends Lab – struktury Priorytetowego Obsazru Badawczego Society of the Future, we współpracy z Popularisation Gate w ramach Inicjatywy Doskonałości Uczelnia Badawcza.
więcej o Globalne Wtorki: Wybory prezydenckie w USA – uwarunkowania i konsekwencje - seminarium online

I. seminarium Priorytetowego Obszaru Badawczego FutureSoc

30.10.2020
Zapraszamy do wzięcia udziału w I. seminarium Priorytetowego Obszaru Badawczego FutureSoc pt. Czas przyszły niedokonany - badania (dla) społeczeństwa przyszłości, które odbędzie się w formie zdalnej w dniach 12-13 listopada 2020 r. z wykorzystaniem platformy Microsoft Teams.
więcej o I. seminarium Priorytetowego Obszaru Badawczego FutureSoc

18.10.2020
Serdecznie zapraszamy do udziału w drugim seminarium z cyklu Globalne Wtorki organizowanym przez Global Trends Lab we współpracy z Popularisation Gate w ramach Inicjatywy Doskonałości Uczelnia Badawcza. Tematem spotkania będzie system bezpieczeństwa wewnętrznego w obliczu pandemii COVID-19.
więcej o Globalne Wtorki: System bezpieczeństwa wewnętrznego w obliczu pandemii COVID-19 - seminarium online