EUCTER Web-Conference

10.12.2020
The European Counter-Terrorism Jean Monnet Research Network (EUCTER) invites to an opening conference on 15-17 December 2020. The kick-off event is dedicated to a review and analysis of various dimensions of contemporary terrorism and counter-terrorism.
więcej o EUCTER Web-Conference

Efektywne przywództwo - wykład płk. dr. Dariusza Dachowicza

17.11.2020
Katedra Bezpieczeństwa Narodowego UJ zaprasza na wykład, który inauguruje cykl wykładów online pod hasłem „Leadership”. Wykład odbędzie się 18 listopada br. w godzinach 18:00-19:30 na platformie MS Teams. Wygłosi go płk dr Dariusz Dachowicz z Dowództwa Komponentu Wojsk Specjalnych.
więcej o Efektywne przywództwo - wykład płk. dr. Dariusza Dachowicza

Koło Nauk Politycznych zaprasza na rozmowę z dr. Krzysztofem Mazurem

06.11.2020
Zapraszamy na wydarzenie organizowane przez Koło Nauk Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. W piątek, 6 listopada odbędzie się rozmowa z doktorem Krzysztofem Mazurem - politologiem, filozofem, wykładowcą w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ, byłym prezesem Klubu Jagiellońskiego i byłym wiceministrem rozwoju.
więcej o Koło Nauk Politycznych zaprasza na rozmowę z dr. Krzysztofem Mazurem

Teorie i podejścia badawcze geopolityki - seminarium geopolityczne KNMG UJ

04.11.2020
Koło Naukowe Myśli Geopolitycznej Uniwersytetu Jagiellońskiego ma zaszczyt zaprosić na wydarzenie współorganizowane z Wydawnictwem Uniwersytetu Jagiellońskiego pt. "Teorie i podejścia badawcze geopolityki-seminarium geopolityczne", które odbędzie się 5 listopada 2020 roku o godz. 18.00 w formie wideokonferencji, transmitowanej na platformach społecznościowych naszego koła.
więcej o Teorie i podejścia badawcze geopolityki - seminarium geopolityczne KNMG UJ

03.11.2020
Członkowie i Członkinie Koła Naukowego Publicystyki Politycznej mają ogromną przyjemność zaprosić całą społeczność INPiSM na premierę recenzowanej publikacji naukowej "Wybory jakich (nigdy) nie było". Wieczór autorski w formie transmisji live odbędzie się już w najbliższy czwartek (5.11) o godzinie 18.00.
więcej o "Wybory jakich (nigdy) nie było" - wieczór autorski wokół publikacji Koła Naukowego Publicystyki Politycznej