13.05.2015
Zapraszamy na trzecie z cyklu "Spotkań na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych. Debaty" pt.: "Bezpieczeństwo narodowe we współczesnym świecie".
więcej o Bezpieczeństwo narodowe we współczesnym świecie - trzecia z cyklu debat WSMiP UJ

09.05.2015
Investigating "Traditional" Africa - Prof. Gérald Gaillard (Université des Sciences et Technologies de Lille)
więcej o Dyrektor INPiSM UJ dr hab. Robert Kłosowicz, prof. UJ zaprasza na wykład otwarty o tematyce afrykanistycznej

29.04.2015
Second IRAS Guest Lecture on 'Kantian international relations theory' will be delivered by Professor Howard Williams, Cardiff University (UK), on 30 April 2015 at 1.30 p.m. in Small Lecture hall, Auditorium Maximum. All welcome!
więcej o Zapraszamy na wykład gościnny: "Kantian international relations theory", prof. H. Williams (Cardiff University)

06.05.2015
Dyrektor INPiSM UJ, dr hab. Robert Kłosowicz, prof. UJ zaprasza na kurs profesora wizytującego - dra Istvána Tarrósy'ego z Uniwersytetu w Peczu. W dniach 13-26 maja 2015 r. dr Tarrósy poprowadzi 16-godziny kurs i warsztaty: Interdisciplinary Development Studies and the Changing Global Context – Theory, Methodology and the Case Study of Sub-Saharan Africa.
więcej o Kurs dra Istvána Tarrósy'ego "Interdisciplinary Development Studies and the Changing Global Context – Theory, Methodology and the Case Study of Sub-Saharan Africa"

Zapraszamy na konferencję "Ochrona infrastruktury krytycznej"

05.05.2015
Celem konferencji jest wpłynięcie na wzrost świadomości oraz upowszechnienie wiedzy na temat ochrony infrastruktury krytycznej wśród studentów, specjalistów oraz osób zainteresowanych tym tematem.
więcej o Zapraszamy na konferencję "Ochrona infrastruktury krytycznej"