Spotkanie dot. praktyk zdalnych

22.02.2021
1 marca 2021 roku o godzinie 18:00 na platformie MS Teams w zespole CPIRZ INPiSM UJ odbędzie się spotkanie dotyczące odbywania praktyk zdalnych w ramach INPiSM UJ oraz w organizacjach współpracujących.
więcej o Spotkanie dot. praktyk zdalnych

"Granicę dalej" - polecamy podcast KSSM

17.02.2021
Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych UJ zachęca wszystkich do słuchania realizowanego przez siebie podcastu pt: "Granicę dalej". Kolejne odcinki audycji można znaleźć w serwisie Spotify.
więcej o "Granicę dalej" - polecamy podcast KSSM

11.02.2021
Z przyjemnością informujemy, że w dniu 9 lutego 2021 roku międzynarodowe czasopismo teoretyków polityki „Teoria Polityki” zostało umieszczone na liście czasopism punktowanych Ministerstwa Edukacji i Nauki. Liczba punktów przyznanych za publikację w czasopiśmie: 40.
więcej o „Teoria Polityki” na liście czasopism punktowanych Ministerstwa Edukacji i Nauki

Nabór: Debate Your Issue (Erasmus+)

02.02.2021
Kolegium Europy Wschodniej zaprasza do wzięcia udziału w międzynarodowym projekcie Debate Your Issue, w ramach którego odbędzie się cykl debat online z politykami, dziennikarzami, naukowcami, aktywistami społecznymi. Termin zgłoszeń: 4 lutego!
więcej o Nabór: Debate Your Issue (Erasmus+)

01.02.2021
Priorytetowy Obszar Badawczy POB FutureSoc w programie strategicznym Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim ogłasza I edycję Konkursu minigrantów dla wybitnych studentów UJ „Granty dla przyszłości”.
więcej o Minigranty Studenckie - zapraszamy Studentów INPiSM do wzięcia udziału w konkursie POB FutureSoc