Nabór: Debate Your Issue (Erasmus+)

Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego zaprasza do wzięcia udziału w międzynarodowym projekcie Debate Your Issue, w ramach którego odbędzie się cykl debat online z politykami, dziennikarzami, naukowcami, aktywistami społecznymi oraz influencerami, które poprzedzone zostaną warsztatami online z debatowania.

Najaktywniejsi i najbardziej zaangażowani uczestnicy debat i warsztatów otrzymają możliwość nieodpłatnego wyjazdu (czerwiec-wrzesień 2021) na konkursy debatowania do Belgii, Czech, Litwy, Łotwy, Serbii oraz do Wrocławia.

Nabór trwa tylko do 4 lutego, a pierwsze warsztaty odbędą się już 20 lutego 2021.

Dodatkowe informacje o rekrutacji znajdują się stronie Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego.

Chęć udziału należy zgłosić wypełniając formularz dostępny na stronie KEW.

Zapraszamy też na stronę internetową projektu Debate Your Issue oraz na Instagram DYI.

Projekt realizowany jest w ramach programu Erasmus+. Partnerami projektu są: Mediawijs (Belgium), Goethe-Institut Tschechien (Czech Republic), National Library of Latvia (Latvia), International Youth Debate Alumni Association Lithuania (Lithuania), Kolegium Europy Wschodniej (Poland), Novo kulturno naselje (Serbia).

Data opublikowania: 02.02.2021
Osoba publikująca: Jakub Żurawski