13.12.2021
Z wielką radością informujemy, że Pan mgr Krzysztof Kowalski, absolwent kierunku stosunki międzynarodowe w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych został uhonorowany nagrodą II stopnia w XXXIII edycji Konkursu Ministra Spraw Zagranicznych na najlepszą pracę magisterską z zakresu współczesnych stosunków międzynarodowych za 2021 r.
więcej o Nagroda dla mgr Krzysztofa Kowalskiego w Konkursie MSZ na najlepszą pracę magisterską

13.12.2021
Na początku grudnia, w ramach realizacji międzynarodowego projektu badawczego „Rola i znaczenie Partnerstwa Wschodniego w procesie transformacji państw Europy Wschodniej i Kaukazu Południowego”, odbyła się studencka konferencja naukowa, warsztaty analityczne badań wschodu oraz warsztaty dziennikarskie.
więcej o Studencka konferencja i warsztaty w ramach projektu „Rola i znaczenie Partnerstwa Wschodniego w procesie transformacji państw Europy Wschodniej i Kaukazu Południowego”

Wizyta majora Ivana Nevmerzhytskiego w ramach programu Erasmus

05.12.2021
Miło nam poinformować, że w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych, w ramach stypendium Erasmus przebywał w listopadzie major Ivan Nevmerzhytski z Instytutu Obronności Państwowego Uniwersytetu im. Tarasa Szewczenki.
więcej o Wizyta majora Ivana Nevmerzhytskiego w ramach programu Erasmus

05.12.2021
W dniach 23-28 listopada br. w Gruzji, we współpracy z Państwowym Uniwersytetem w Tbilisi odbyło się kilka działań związanych z realizacją międzynarodowego projektu badawczego „Rola i znaczenie Partnerstwa Wschodniego w procesie transformacji państw Europy Wschodniej i Kaukazu Południowego”.
więcej o Realizacja międzynarodowego projektu badawczego „Rola i znaczenie Partnerstwa Wschodniego w procesie transformacji państw Europy Wschodniej i Kaukazu Południowego”. Doświadczenie Gruzji

Zmarła Pani Weronika Kącka, studentka INPiSM

12.11.2021
We were deeply saddened to hear about the death of Weronika Kącka, a student od our Institute.W głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Weroniki Kąckiej, studentki INPiSM.
więcej o Zmarła Pani Weronika Kącka, studentka INPiSM