15.02.2013
Mamy przyjemność zakomunikować, że dr hab. Artur Gruszczak został członkiem Komitetu Doradczego (Conseil d'orientation) międzynarodowego stowarzyszenia „Observatoire des think tanks", działającego od 2006 r. w Paryżu.
więcej o Dr hab. Artur Gruszczak członkiem Komitetu Doradczego Obserwatorium Think Tanków z siedzibą w Paryżu

Ogólnopolski sukces Koła Studentów Stosunków Międzynarodowych UJ

26.02.2013
Z przyjemnością informujemy, że działalność Koła Studentów Stosunków Międzynarodowych UJ została nagrodzona w ogólnopolskim konkursie „StRuNa". KSSM UJ otrzymało wyróżnienie w kategorii „Koło Naukowe Roku 2012", co jest równoznaczne z uznaniem za jedno z pięciu najlepszych kół naukowych w Polsce.
więcej o Ogólnopolski sukces Koła Studentów Stosunków Międzynarodowych UJ

26.02.2013
więcej o Prof. dr hab. Grzegorz Mazur w Radzie Programowej "Biuletynu Informacyjnego Studium Polski Podziemnej" w Londynie

Konferencja na temat Ameryki Łacińskiej, Kraków 14.01.2013 r.

20.01.2013
Konferencja „Ameryka Łacińska w stosunkach międzynarodowych" zorganizowana 14 stycznia 2013 r. przez Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych UJ oraz Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ – to pierwsza na Uniwersytecie Jagiellońskim inicjatywa naukowa, której celem było zarysowanie roli Ameryki Łacińskiej we współczesnych stosunkach międzynarodowych.
więcej o Konferencja na temat Ameryki Łacińskiej, Kraków 14.01.2013 r.

dr hab. Krzysztof Szczerski redaktorem dwumiesięcznika Arcana

20.01.2013
Informujemy, że od stycznia br. dr hab. Krzysztof Szczerski z Katedry Współczesnych Systemów Politycznych naszego Instytutu jest redaktorem naczelnym dwumiesięcznika "Arcana".
więcej o dr hab. Krzysztof Szczerski redaktorem dwumiesięcznika Arcana