Ogólnopolski sukces Koła Studentów Stosunków Międzynarodowych UJ

Informujemy, że działalność Koła Studentów Stosunków Międzynarodowych UJ została nagrodzona w ogólnopolskim konkursie „StRuNa". KSSM UJ otrzymało wyróżnienie w kategorii „Koło Naukowe Roku 2012", co jest równoznaczne z uznaniem za jedno z pięciu najlepszych kół naukowych w Polsce.

Należy podkreślić, że jest to kolejny sukces KSSM UJ. W ubiegłorocznej edycji konkursu zostało bowiem wyróżnione w kategorii „Projekt Roku 2011" za projekt „Dywizje papieża – najlepsza armia dyplomatyczna świata? Studium wpływu Stolicy Apostolskiej na wybrane aspekty stosunków międzynarodowych za pontyfikatów Jana Pawła II i Benedykta XVI". KSSM UJ jest jedynym kołem naukowym z zakresu nauk humanistycznych, które dwukrotnie zyskało uznanie jury.

Szerzej na temat konkursu

Serdecznie gratulujemy!