28.01.2022
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji do studenckiego zespołu badawczego w ramach projektu „Komunizm – z przeszłości do teraźniejszości. Studenckie badania naukowe nad zjawiskiem wykorzystywania komunistycznego dziedzictwa ideologiczno-politycznego przez współczesne partie komunistyczne”.
więcej o Rekrutacja do studenckiego zespołu badawczego w ramach projektu „Komunizm – z przeszłości do teraźniejszości. Studenckie badania naukowe nad zjawiskiem wykorzystywania komunistycznego dziedzictwa ideologiczno-politycznego przez współczesne partie komunistyczne”

28.01.2022
więcej o Prof. dr hab. Janusz Węc zaprasza do udziału w czatach podsumowujących wykłady na platformie Teams

24.01.2022
10 stycznia 2022 dr hab. Aleksander Głogowski prof. UJ wygłosił wykład dotyczący historycznych i geopolitycznych uwarunkowań polskiej polityki zagranicznej i obronnej dla uczestników Advanced Command and Staff Course National Defence College z Wielkiej Brytanii
więcej o Wykład prof. Aleksandra Głogowskiego dla brytyjskiego Advanced Command and Staff College.

05.01.2022
Koniec roku to czas podsumowań, RODM Kraków kolejny raz zorganizował rozmowy w ramach debaty "Podsumowanie roku 2021 w wybranych miejscach na świecie".
więcej o Komentarz prof. Aleksandra Głogowskiego dla RODM Kraków na temat sytuacji w Afganistanie

Udział Prof. dr. hab. Roberta Kłosowicza w 16. edycji festiwalu AfryKamera

29.12.2021
Miło nam poinformować, że w ramach 16. edycji festiwalu AfryKamera w panelu dyskusyjnym poświęconym problemom klimatycznym na kontynencie afrykańskim, towarzyszącemu projekcji filmu "Nad wodą", wziął udział jako jeden z ekspertów Kierownik Katedry Stosunków Międzynarodowych i Polityki Zagranicznej INPiSM oraz Dyrektor Jagiellońskiego Centrum Badań Afrykanistycznych Prof. Robert Kłosowicz